KUIDAS HAMBARAVIKINDLUSTUSEGA LIITUDA?

Enne liitumist tutvu põhjalikult hambaravikindlustuse kindlustuskaitsepakettide ja tingimustega siin ning tee oma otsus milline kindlustuskaitsepakett ja makseviis (kas ühekordne makse või igakuine osamakse 12 järjestikust kuud) on sulle kõige sobilikum.

Seejärel täida avalduse vorm siinse veebilehe kaudu. Ole kindel, et oled kõigi oluliste dokumentidega tutvunud ja teosta kindlustusmakse turvalise pangalingi kaudu aktiveerides kas regulaarsed igakuised või igaaastased korduvmaksed oma krediit – või deebetkaardiga (VISA või Mastercard).

Aastase kindlustusmakse või esimese osamakse tasumise järgselt saad kohe oma e – kirjade postkasti  kindlustussertifikaadi, mis tõendab kindlustuslepingu sõlmimist ja kindlustuskaitse algust ning kindlustustingimused Sinu poolt valitud kindlustuskaitsepaketi kohta.

Pane tähele: Igakuised osamaksed võetakse Sinu pangakaardilt maha automaatselt iga kuu samal kuupäeval millal teostasid esimese osamakse, Sinu mure on vaid tagada, et pangakontol oleks piisavalt rahalisi vahendeid. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igakuised kindlustusmaksed.

Pane tähele: Igaastane kindlustusmakse võetakse Sinu pangakaardilt maha automaatselt uue kindlustusperioodi alguskuupäeval juhul kui Sa ei ole avaldanud soovi kindlustusleping lõpetada. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igaaastased kindlustusmaksed.

NB! Juhul kui Sinu pangakaart aegub kindlustusperioodi jooksul, saadame Sulle vastava pangalingi, mille kaudu saad Sa oma kindlustusmaksed uuesti aktiveerida.

OLULINE TEADA: