KUIDAS HAMBARAVIKINDLUSTUSEGA LIITUDA JA KINDLUSTUSMAKSET TASUDA?

  1. Enne liitumist tutvu põhjalikult hambaravikindlustuse kindlustuskaitsepakettide ja tingimustega siin ning tee oma otsus milline kindlustuskaitsepakett vastab kõige paremini Sinu kindlustushuvile.
  2. Seejärel täida AVALDUSE VORM ja selle viimases etapis vali Sulle sobilik makseviis järgnevatest võimalustest:

1) ÜHEKORDNE AASTANE MAKSE Sulle sobiliku panga kaudu

2) KORDUV AASTANE MAKSE Sulle sobiliku krediit – või deebetkaardiga

Igaastane korduvmakse võetakse Sinu krediit – või deebetkaardilt maha automaatselt uue kindlustusperioodi alguskuupäeval juhul kui Sa ei ole avaldanud soovi kindlustusleping lõpetada. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igaaastased korduvmaksed.

NB! Makse teostamiseks ole veendunud, et Sinu pangakaart on seadistatud ostudeks internetikeskkonnas.

NB! Juhul kui Sinu pangakaart kaob, varastatakse või aegub kindlustusperioodi jooksul, saadame Sulle vastava pangalingi, mille kaudu saad Sa oma igaastase kindlustusmakse uue kindlustusperioodi alguses taasaktiveerida.

3) IGAKUINE KORDUVMAKSE Sulle sobiliku krediit – või deebetkaardiga

Igakuised korduvmaksed võetakse Sinu krediit – või deebetkaardilt maha 12 järjestikust kuud, automaatselt iga kuu samal kuupäeval millal teostasid esimese osamakse. Sinu mure on vaid tagada, et pangakontol oleks piisavalt rahalisi vahendeid. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igakuised kindlustusmaksed.

NB! Makse teostamiseks ole veendunud, et Sinu pangakaart on seadistatud ostudeks internetikeskkonnas.

NB! Juhul kui Sinu pangakaardil ei ole piisavalt rahalisi vahendeid, see kaob, varastatakse või aegub makse teostamise kuul, saadame Sulle vastava pangalingi, mille kaudu saad Sa oma igakuised kindlustusmaksed uuesti aktiveerida.

 

    3. Hambaravikindlustusega liitumise kinnituseks saad kohe, aastase kindlustusmakse või esimese osamakse tasumise järgselt,   oma  e – kirjade postkasti  kindlustussertifikaadi, mis tõendab kindlustuslepingu sõlmimist ja kindlustuskaitse algust ning kindlustustingimused Sinu poolt valitud kindlustuskaitsepaketi kohta.

OLULINE TEADA:

KUIDAS MA SAAN RAVI HÜVITATUD