KUIDAS LIITUDA HAMBARAVIKINDLUSTUSEGA?

Liitumiseks on 2 võimalust:

1.  OTSE VEEBILEHEL

Tutvu põhjalikult hambaravikindlustuse pakettide ja tingimustega siin ning tee oma otsus milline kindlustuspakett ja makseviis (kas ühekordne makse või igakuine makse 12 järjestikust kuud) on sulle kõige sobilikum. Seejärel täida avalduse vorm siinse veebilehe kaudu. Ole kindel, et oled kõigi oluliste dokumentidega tutvunud ja teosta kindlustusmakse turvalise pangalingi kaudu.

2. LÄBI HAMBAARSTI SOOVITUSE

Võib juhtuda, et Sinu hambaarst soovitab Sul kindlustusega liituda. Sinu huvi korral saadab hambaarst Sinu kontaktandmed meile, mille järgselt saad Sa kindlustuspakkumise oma e-posti aadressile. Tutvu põhjalikult hambaravikindlustuse pakettide ja tingimustega siin ning tee oma otsus milline kindlustuspakett ja makseviis (kas ühekordne aastane makse või igakuine makse 12 järjestikust kuud) on sulle kõige sobilikum. Ole kindel, et oled kõigi oluliste dokumentidega tutvunud ning teosta kindlustusmakse e – kirjas oleva turvalise pangalingi kaudu.

Kindlustusmakse tasumise järgselt saadame Sinu e – posti aadressile kindlustussertifikaadi mis tõendab kindlustuslepingu sõlmimist ja kindlustuskaitse algust.

OLULINE TEADA: