KUIDAS HAMBARAVIKINDLUSTUSEGA LIITUDA JA KINDLUSTUSMAKSET TASUDA?

  1. Enne liitumist tutvu põhjalikult hambaravikindlustuse kindlustuskaitsepakettide ja tingimustega siin ning tee oma otsus milline kindlustuskaitsepakett vastab Sinu kindlustushuvile.
  2. Seejärel täida AVALDUSE VORM
  3. Vali Sulle sobilik makseviis järgnevatest võimalustest:

A) ÜHEKORDNE AASTANE MAKSE (makseid võtame vastu eurodes)

a) Sulle sobiliku panga makse.

b) Pocopay kaardimakse.

c) Liisi järelmaks.

B) KORDUV AASTANE MAKSE (makseid võtame vastu eurodes)

a) krediit – või deebetkaardimakse.

Igaastane korduvmakse võetakse Sinu krediit – või deebetkaardilt maha automaatselt uue kindlustusperioodi alguskuupäeval juhul kui Sa ei ole avaldanud soovi kindlustusleping lõpetada. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igaaastased korduvmaksed.

Makse teostamiseks sisesta oma krediit – või deebetkaardi (VISA või Mastercard) andmed makseportaali aknasse.

NB! Ole veendunud, et Sinu pangakaart on seadistatud ostudeks internetikeskkonnas.

NB! Juhul kui Sinu pangakaart kaob, varastatakse või aegub kindlustusperioodi jooksul, saadame Sulle vastava pangalingi, mille kaudu saad Sa oma igaastase kindlustusmakse uuesti aktiveerida.

C) IGAKUINE KORDUVMAKSE (makseid võtame vastu eurodes)

a) Krediit – või deebetkaardimakse.

Igakuised korduvmaksed võetakse Sinu krediit – või deebetkaardilt maha 12 järjestikust kuud, automaatselt iga kuu samal kuupäeval millal teostasid esimese osamakse. Sinu mure on vaid tagada, et pangakontol oleks piisavalt rahalisi vahendeid. Sinu soovi korral kindlustuslepingut uueks kindlustusperioodiks mitte pikendada, katkestatakse ka Sinu igakuised kindlustusmaksed.

Makse teostamiseks sisesta oma krediit – või deebetkaardi (VISA või Mastercard) andmed makseportaali aknasse.

NB! Ole veendunud, et Sinu pangakaart on seadistatud ostudeks internetikeskkonnas.

NB! Juhul kui Sinu pangakaart kaob, varastatakse või aegub kindlustusperioodi jooksul, saadame Sulle vastava pangalingi, mille kaudu saad Sa oma igakuised kindlustusmaksed uuesti aktiveerida.

 

    4. Liitumise kinnituseks saad kohe, aastase kindlustusmakse või esimese osamakse tasumise järgselt,   oma  e – kirjade postkasti  kindlustussertifikaadi, mis tõendab kindlustuslepingu sõlmimist ja kindlustuskaitse algust ning kindlustustingimused Sinu poolt valitud kindlustuskaitsepaketi kohta.

OLULINE TEADA: