MILLINE ON KOOSTÖÖ HAMBAARSTIDEGA?

Me teeme koostööd hambaravikabinettidega Eestis, et tagada Sulle kindlustuskaitse ja et  Sinu hambaraviteenused saaksid kindlustuse poolt hüvitatud.

Meie partnerkliinikuks Eestis on iga hambaravikabinet, kus Sina soovid oma kindlustuse poolt hüvitatavat raviteenust saada e. Sinu lemmik hambaravikliinik või selle puudumisel hambaravikabinet, mille Sa saad valida siit.

Palun märgi kliinik, kus Sina soovid oma kindlustuse poolt hüvitatavat raviteenust saada, kindlustusavaldusele mille saad kindlustusega liitumiseks täita siin.

Partnerkliinikutega oleme kokku leppinud järgmises:

• nende kliinikute raviteenuste arve toimib kindlustusjuhtumi registreerimise vormina, millele peavad olema märgitud hambaarsti andmed, Sinu andmed, hambaraviteenuste kirjeldus, kood ja maksumus ning hamba number millele ravi teostati;

• kui selline teenus on partnerkliiniku poolt võimaldatud, siis esitab see kliinik raviteenuste arve otse kindlustusjuhtumite kahjude käsitlejale ning Sa ei pea raviteenuste eest maksimaalse hüvitismäära ulatuses tasuma ning raviteenuste kulu hüvitatakse otse hambaravikliinikule;

• kui partnerkliinik ei võimalda ülalkirjeldatud teenust, siis tuleb Sul hambaravitööde eest täies mahus ise tasuda ja esitada hambaravikabineti arve kindlustushüvitise saamiseks siin.

• vajadusel saad Sa nendes kliinikutes hambaarsti abiga esitada hambaravikindlustusega liitumiseks vajaliku kindlustusavalduse, mille järgselt saadame Sinu e – posti aadressile kindlustuspakkumise koos turvalise pangalingiga kindlustusmakse teostamiseks;

Pane tähele: Kui Sa pöördud erakorraliseks või õnnetusjuhtumi hambaraviks mõnda teise hambaravikabinetti Eestis või välismaal või suuvähi raviks mõnda teise raviasutusse Eestis, võtame Me vastu nende raviasutuste arved siin, et Sinu poolt tasutud ravikulud kokkulepitud tingimustel hüvitada.

OLULINE TEADA: