KLIENDIANDMETE TÖÖTLEMISE PÕHIMÕTTED

 

Põhimõtted, mille alusel Northern1 International Insurance Brokers OÜ kliendiandmeid töötleb, on kirjeldatud dokumendis Kliendiandmete töötlemise põhimõtted (25.05.2018)

KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Küpsiste kasutamine
1.1. Sinu paremaks teenindamiseks kasutab Hambaravikindlustus.ee veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.
1.2. Northern1 International Insurance Brokers OÜ’le kuuluv domeen võib muuhulgas sisaldada elementi, mis salvestab küpsiseid kolmandate isikute nimel.

Küpsistest keeldumine
1.3. Sul on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse.Vastava soovi korral pead Sa muutma oma veebilehitseja seadeid.
1.4. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised.
1.5. Küpsiste blokeerimisel pead Sa arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla.

Mis on küpsis ehk cookie?
1.6. Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Sinu arvutisse veebilehed, mida Sa külastad. Küpsis salvestatakse Sinu veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Sa oled veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel www.aki.ee/et/kupsised
1.7. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavatest toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid
1.8. Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks Sa kasutada kõiki veebilehe funktsioone.
1.9. Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta Sinu poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks keelevalik jms) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
1.10. Jälgimisküpsised koguvad andmeid Sinu käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.

 

Hambaravikindlustuse turustaja Northern1 International Insurance Brokers OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning me edastame kindlustusmaksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS ja Everypay AS.

Hambaravikindlustus.ee veebilehte kasutama asudes või kindlustusavalduse täitmisel oled kliendiandmete töötlemise põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki kindlustusvõtjaid, kuid anname oma parima, et hoida meie privaatsuspoliitika ajakohase ja Sinule kättesaadavana siinsel veebilehel.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil info@hambaravikindlustus.ee

Sul on alati õigus pöörduda oma andmete kaitsmiseks Andmekaitse Inspektsiooni või kohtu poole. Andmekaitse Inspektsiooni näol on tegemist riikliku asutusega, mille poole on võimalik pöörduda ka isikuandmete kaitse teemadel konsultatsiooni või abi saamiseks.